Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Gredstedbro:
-
-
Henning T.
Fra Ribe
40 års erfaring med havehold og handyopgaver alt forefaldende jobs efter dit behov både ude og inde... -
Thomas P.
Fra Gørding
Jeg kan hjælpe dig/jer med alt det i ikke selv kan klare eller vil jeg arbejde til dagligt som mont...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Niels Aage C., Heino S. og Nadja D. søger hjælp til husopgaver i Gredstedbro
-
Rengøring i hus
Fra Niels Aage C. (Gredstedbro)
Rengøring af 80m2 inkl guldvask Hver 14 dag Ca 3 timer -
Montering af skydedøre
Fra Heino S. (Gredstedbro)
Skal have monteret skydedøren. Skal fastsættes i betongulv og træloft. -
Hovedrengøring af hjem
Fra Nadja D. (Gredstedbro)
Skal have rengjort vores hjem i dybden. Støvsuge, gulvvask, overflader, støv, to badeværelser inkl ...
Nadja D., Nadja D. og Nadja D. søger hjælp til haveopgaver i Gredstedbro
-
Klippe hæk og køre på lossepladsen
Fra Nadja D. (Gredstedbro)
Vi skal have klippet hæk. Det afklippet skal smides ud ved grusvejen. Derudover skal garage ting tø... -
Klipning af hæk
Fra Nadja D. (Gredstedbro)
Vores hæk skal klippes. Den ene side af hækken er ud til en grusvej, og derfor skal grenene samles ... -
Klipning af hæk
Fra Nadja D. (Gredstedbro)
Vi skal have klippet hæk, men har desværre ikke selv en hækkeklipper. Det afklippet skal smider d h...
Deleted D., marcoenzo89 -. og Shanna .. søger hjælp til diverse opgaver i Gredstedbro
-
Skift bremseklodser og olie samt oliefilter på mercedes glc220d model 2016. Har reservedele
Fra Deleted D. (Bramming)
Skal have skiftet bremseklodser og olie samt oliefilter på en mercedes glc220d model 2016. Meget ge... -
Ledning der er knækket
Fra marcoenzo89 -. (Ribe)
En ledning er knækket under bilen og jeg tror det får bilens bremser til at gøre noget, for bilen p... -
Bilrengøring
Fra Shanna .. (Bramming)
Søger grundig rengøring af bil hvor sæder skal eventuelt vaskes? Eller rengøeres grundigt. Bilen er...